понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 142
home Познати

Фото: Софија Вергара во провокативна поза со 20 години помладата внука!!

Фото: Софија Вергара во провокативна поза со 20 години помладата внука!!

Која од нив има 48, а која 28 години?!

Една од најубавите жени на светот, најплатената ТВ актерка Софија Вергара и во петата деценија од животот изгледа како вистинска секс бомба.

Софија која е позната манекенка, актерка и водителка веќе неколку децении важи за една од најзгодните дами во светскиот шоу бизнис. „Жешката“ Колумбијка сега и го докажа тоа.

Софија на социјалните мрежи објави супер секси фотка на која позира со 20 годни помладата внука во танга бикини.

Секако во преден план на фотката се совршените задници на Софија и нејзината убава внука.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија