среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 179
home Познати

ФОТО: Софија Вергара – кралица на искинатата облека

ФОТО: Софија Вергара – кралица на искинатата облека

Ако некој во Холивуд сака да носи искинати фармерки,тогаш тоа дефинитивно е актерката Софија Вергара.

Убавата Латинка не се откажува од овој модел на фармерки, а со последната модна комбинација дефинитивно уште повеќе не изненади.

Овој пат беше и со искината блуза кога одеше на шопинг со пријатели во Беверли Хилс.

 

Најнови вести

Локални избори 2021