четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 196
home Познати

ФОТО: Со новата фризура нема да ја препознаете, а таа е најславна во светот

ФОТО: Со новата фризура нема да ја препознаете, а таа е најславна во светот

Славната поп дива Бијонсе во новата 2018-та година влегува со нов, драстично променет имиџ.

Очигледно и таа, пред самиот крај на 2017-та година, потклекна пред хит фризурата на која во текот на изминатава година се охрабрија голем број други славни ликови.

Бијонсе својата долга коса ја замени со нова, кратка фризура позната како „рамен боб“.

 

 

Коронавирус