сабота, 10. април 2021. Вести денес: 85
home Познати

ФОТО: Со недели цел свет ја жалеше затоа што сопругот јавно ја изигра – сега го покажа своето совршено тело

ФОТО: Со недели цел свет ја жалеше затоа што сопругот јавно ја изигра – сега го покажа своето совршено тело

Тешко дека наскоро ќе се заборави љубовниот траголник на релација Бредли Купер – Ирина Шајк – Лејди Гага, но актерите на оваа драма, многу веројатно вешто изрежирана, продолжиле со своите животи, и се чини дека се вратиле во нормала.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Убавата руска манекенка реши повторно да ја покаже својата занесна фигура, а нејзините разголени фотографии собраа многу лајкови и комплименти на Инстаграм, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

When u get new swimsuit by @riccardotisci17 @burberry … that is not out yet …?#tb

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Коронавирус