петок, 25. септември 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Со кого го поминува времето Богдана додека го нема Вељко

ФОТО: Со кого го поминува времето Богдана додека го нема Вељко

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ никако да излезе од центарот на вниманието.Овој пат таа беше на кафе со својата сестра Бојана па таа веднаш се пофали на својот Инстаграм профил.

Облечена во бела јакна со крзнена качулка на главата таа се мазеше со кученцето кое и седеше во скут. -Мојата трудница, напиша Бојана Родиќ на фотографијата. Инаку снаата на Цеца треба да се породи оваа пролет.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdana Ražnatovic (@bogdanaraznatovicc) on

 

Коронавирус