среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 165
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

ФОТО: Слика од Пријовиќ на сајт за возрасни, грешка од спот многу ја чинеше пејачката

ФОТО: Слика од Пријовиќ на сајт за возрасни, грешка од спот многу ја чинеше пејачката

Српската пејачка Александра Пријовиќ пред три години го објави спотот за песната „Лизгав под“ по во јавноста предизвика големо внимание поради изданието во кое таа се наоѓа.

Сепак по објавување на спотот, пејачката се најде за сајт за возрасни бидејќи во една од сцените и градата целосно излегува од немирното фустанче. Иако продукцијата брзо реагирала и го замаглила тој дел, сепак било недоволно брзо да се направат фотографии кои завршиле на популарна страница за возрасни.

спорната фотографија

Коронавирус