четврток, 23. март 2023. Вести денес: 72
home Познати

ФОТО: Славниот пејач го покажа своето бебе, никогаш не открил повеќе емоции

ФОТО: Славниот пејач го покажа своето бебе, никогаш не открил повеќе емоции

Во декември во медиумите се појави веста дека Енрике и Ана станале родители на две деца, близнаци.

Близнаците ги носат имињата Николас и Луси, но сега Енрике на својот профил објави фотографија од едно од нив. Фотографијата насловнена „Моето сонце“ можеме да го видиме малечкото бебе на Енрике, но не потенцира за кој од близнаците станува збор.

 

loading...