недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 13
home Познати

ФОТО: Славната старлета светот го освои со огромниот задник, на фановите сега им се згади од неа

Старлетата пред неколку години беше вистинска модна икона, но кога почна да покажува премногу сите се заситија од нејзиниот изглед. Дури, како што пишуваат низ социјалните мрежи, веќе им се гади од она што таа го прави.
ФОТО: Славната старлета светот го освои со огромниот задник, на фановите сега им се згади од неа

Секогаш провокативната Амбер Роуз останува примамлива за фотографите. Но, на некогашните фанови веќе не им е интересна.

Старлетата пред неколку години беше вистинска модна икона, но кога почна да покажува премногу сите се заситија од нејзиниот изглед. Дури, како што пишуваат низ социјалните мрежи, веќе им се гади од она што таа го прави.

Кичот и вулгарните комбинации ја бутнаа Амбер од тронот.

Таа одамна ја доби титулата за жена со најголем задник во светкста шоубизнис индустрија.

Заедно со Кардашијан и Ники Минаж ги убедуваа луѓето дека огромните задници се нешто убаво.

Медиумите открија дека Амбер е најдобра другарка со Фотошоп.

Кога младите девојќи гледаа дека таа има тенок струк, заводливи облини и се на место, се ставаа во позиција да завидуваат. Но, целата нејзина фигура е чудна и неприродна а сега излезе на виделина што прави таа.

Амбер постојано го отстранува својот целулит, па затоа кога е свесна дека може да биде фотографирана во јавност, таа никогаш не се расоблекува како на фотографиите кои сама ги објавува.

На пример, на плажа оди во тренерки, покриена со пешкир и криејќи го своето тело од кое очигледно се срами, а не се гордее.

 

Најнови вести

Коронавирус