вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Познати

ФОТО: Славната пејачка има скоро 50 години – го покажа бујниот задник во танга

ФОТО: Славната пејачка има скоро 50 години – го покажа бујниот задник во танга

Џенифер Лопез на Инстаграм уште еднаш ги воодушеви фанови со провокативна фотографија на која во прв план доаѓа нејзината совршена фигура.

Латино дивата, 49-годишната Џенифер Лопез веќе со децении го воодушевува светот со својот изглед, а иако успеала да избегне видливи хируршки зафати, од година во година е сѐ поубава.

Резултатот е таков поради здравиот начин на живот.

Фотографиите во кои таа е пред базен и позира во костим за капење, собраа стотици воодушевувачки коментари и над милио ипол лајкови.

Коронавирус