петок, 20. мај 2022. Вести денес: 152
home Познати

ФОТО: Славната актерка има тело какво секоја жена би посакала – има 54. години, а сега покажа како изгледа во бикини

ФОТО: Славната актерка има тело какво секоја жена би посакала – има 54. години, а сега покажа како изгледа во бикини

Американската актерка Елизабет Харли, една од најзгодните жени на светот и ден денес плени со изгледот и шармот. Таа има 54 години, а изгледа двојно помладо, односно своето тело неретко го објавува на социјалните мрежи.

Елизабет овој пат позираше во краток тексас шорц и горен дел од костим за капење. Бујните гради е во преден план на фотографијата, а стомачните мускули и негуваната кожа привлекле поебно внимание.

 

View this post on Instagram

 

Spring has sprung #stayhome ?

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Најнови вести

Коронавирус