вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 22
home Познати

ФОТО: Скапоцен лустер и голема дневна соба- ова е луксузниот стан во кој живее Анабела, еден детаљ сите го имаме по дома во кујната

ФОТО: Скапоцен лустер и голема дневна соба- ова е луксузниот стан во кој живее Анабела, еден детаљ сите го имаме по дома во кујната

Српската пејачка Анабела Атијас со своите фанови на Инстаграм го сподели домот во кој што живее.

Во просторот околу дневната соба доминира скапоцен лустер, голем часовник и ѕидни слики, додека на истата се гледа и домашниот миленик, кучето.

На фотографијата инаку се гледа и ќерката на Анабела која ги носи нејзините високи потпетици.

Во овој стан инаку живее ќерката на пејачката, но бидејќи таа во моментов е во реално шоу, поголемиот дел од времето таму го поминува Анабела.

Фановите веднаш се пошегуваа на сметка со пејачката откако го здогледаа фрижидерот со многу магнети на него и прокоментираа дека барем тоа сите го имаат дома.

Коронавирус