сабота, 28. март 2020. Вести денес: 78
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Сите зборуваат за спектакуларниот секси изглед на Џенифер Лопез

ФОТО: Сите зборуваат за спектакуларниот секси изглед на Џенифер Лопез

Краток кожен кафеав фустан и долги антилоп чизми во иста боја? Не делува како блескава комбинација се’ додека истата не ја видите на Џенифер Лопез. Спектакуларно и секси, коментираат модните критичари за овој стајлинг на славната Џеј Ло.

Латино-дивата во придружба на нејзиниот вереник Алекс Родригез папараците ја фотографираа во Беверли Хилс.

Покрај кројот кој максимално ја истакнува нејзината силуета, фустанот се истакнува и со интересниот материјал и животинскиот принт во вид на крокодилска кожа.