сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 69
home Познати

ФОТО: Сите лудуваат по турската актерка, но тој и го скрши срцето – и него го познаваме од сериите

ФОТО: Сите лудуваат по турската актерка, но тој и го скрши срцето – и него го познаваме од сериите

Убавата Неџла или турската актерка Фахрие која денес му е сопруга на Бали Бег, ужива во љубовта, но долго и требало да го преболи турскиот заводник кој го скршил нејзиното срце.

Се работи за популарниот актер Озкан Денис кој го гледавме во многу турски серии.

Тој неодамна се ожени и доби бебе со 20-години помлада девојка.

Коронавирус