вторник, 15. октомври 2019. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Сите ја знаат мајката на Пријовиќ- пејачката сега го покажа татко ѝ Недељко

ФОТО: Сите ја знаат мајката на Пријовиќ- пејачката сега го покажа татко ѝ Недељко

На сите им е веќе познато како изгледа Борка, мајката на српската пејачка Александра Пријовиќ, а сега го покажа и својот татко.

Таткото на Александра се вика Недељко, а како што сам рекол во една прилика, отсекогаш ја сакал својата миленичка и ја поддржувал да се занимава со музика.

Пријовиќ сега на Инстаграм објави фотографија каде насмеана позира со својот татко.

Најнови вести