недела, 4. декември 2022. Вести денес: 59
home Познати

ФОТО: Сите гледаа во Георгина во Дубаи, имаше и зошто

ФОТО: Сите гледаа во Георгина во Дубаи, имаше и зошто

Кристијано Роналдо е прогласен за фудбалер на векот на манифестацијата „Globe Soccer Awards“ која се одржа во Дубаи.

Тој на оваа манифестација пристигна со неговата девојка Георгина и најстариот син.

Токму таа во еден момент ги засени наградите, самата манифестација, но и Кристијано Роналдо.

Беше облечена во долг црвен фустан.

Георгина навистина изгледаше гламурозно.

Најнови вести

Коронавирус