среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 51
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Познати

ФОТО: Сите гледаа што се крие под здолништето на Кендал Џенер

ФОТО: Сите гледаа што се крие под здолништето на Кендал Џенер

Трет пат настапи на ревијата на Викторија сикрет и трет пат ова беше среќа за Кендал Џенер.

Медиумите пишуваа дека таа не била најподготвена изминатите две години, но синоќа дефинитивно била нејзина вечер.

Најплатениот модел во светот блесна на модната писта, а годинава и припаднаа експлозивни костими.

Коронавирус