среда, 7. декември 2022. Вести денес: 142
home Познати

ФОТО: Синот на Лепа Брена се пофали како се подготвува за куќната слава, младото момче позитивно ќе ве изненади

ФОТО: Синот на Лепа Брена се пофали како се подготвува за куќната слава, младото момче позитивно ќе ве изненади

Синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ на социјалните мрежи се пофали како витка сарми за претстојната куќна слава.

Тој одлучи на сите да им даде пример и да покаже како придонесува во домот во подготовките за славата Св. Архангел Михаил.

-Како и секоја година. Слава, напиша младиот Виктор.

Qatar 2022