среда, 28. септември 2022. Вести денес: 166
home Познати

ФОТО: Синот на Цеца има нова девојка, сите воздивнуваат по убавата црнокоса

ФОТО: Синот на Цеца има нова девојка, сите воздивнуваат по убавата црнокоса

Синот на Цеца повторно е во центарот на вниманието поради неговата нова девојка, која ја покажа на социјалните мрежи.

Вељко Ражнатовиќ објави нова фотографија на Инстаграм, а сите воздивнуваат кога го видоа во друштво на атрактивна црнокоса.

На сите веќе им е познато дека синот на Цеца претходно беше во врска со Ана Цакиќ, а сега Нова година ја помина со оваа девојка.

Најнови вести

Коронавирус