петок, 22. јануари 2021. Вести денес: 157
home Познати

ФОТО: Синот на Аркан го „раздрма“ Инстаграм – „Ќе ме гледате секој ден“

ФОТО: Синот на Аркан го „раздрма“ Инстаграм – „Ќе ме гледате секој ден“

Војин Ражнатовиќ, син на Жељко Ражнатовиќ Аркан, кој со години живее во Америка, направи 2метеж“ на Инстаграм најавувајќи дека наскоро ќе влезе во реално шоу, а фановите се збунија, затоа што сметаат дека можеби станува збор за првпарилска шега.

„Пријатели драги, штотуку се согласив на условите и потпишав договор да влезам во наштето најпознато реално шоу. Ќе ме гледате за неколку денови 24 часа на малите екрани и ви ветувам вистинско шоу. Ќе го видите вистинскиот Војин без цензура и ветувам дека ќе се борам за секој ваш глас“, напишал тој на Инстаграм.

Засега не се огласи дали станува збор за шега или сериозно планира да влезе во реално шоу.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vojin Ražnatovic (@vojinraznatovic) on

Коронавирус