четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 213
home Познати

ФОТО: Што му кажала Карлеуша на Душко за голите фотографии

ФОТО: Што му кажала Карлеуша на Душко за голите фотографии

На порталот informer.rs излезе интересена стрип сатира околу порно афера на пејачката Јелена Карлеуша, за што точно се работи ви прелагаме да видите од фотографијата подоле.

Извор и Фото: informer.rs

Најнови вести

Локални избори 2021