вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 111
home Познати

ФОТО: Северина во друштво на познатиот Македонец – пејачката драстично ослабена

ФОТО: Северина во друштво на познатиот Македонец – пејачката драстично ослабена

Северина која викендов беше во Македонија прво објави дека во Штип добила големо изненадување во хотелот во кој престојува, рози со чоколади и вино, а сега објавија фотографија со познатиот Македонец Дадар.

Она што се забележува е дека таа е драстично ослабена, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Друштво кое мами насмевка ? @severina . . . #hairandmakeup @moestudiodadar

A post shared by Dadar ※ § (@dadar_alex) on

Коронавирус