понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 76
home Познати

ФОТО: Северина со емотивна честитка му го честиташе роденденот на својот свекор: Еве што му порача на Кеба

ФОТО: Северина со емотивна честитка му го честиташе роденденот на својот свекор: Еве што му порача на Кеба

Пејачката Северина, денеска на социјалните мрежи му го честиташе роденденот на својот свекор, пејачот Драган Којиќ Кеба.

-Среќен роденден, те сакам до небо и назад, па наоколу и лево и десно, а највеќе го сакам твоето срце. Ти посакувам се најубаво на светот и ти благодарам што си ми како татко, а на Александар дедо кој го обожава… А тоа мора да е магија, Кеба, напиша Северина.

Локални избори 2021