сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 106
home Познати

ФОТО: Северина и другарките во секси бикини и поза како „Чарлиеви ангели“

ФОТО: Северина и другарките во секси бикини и поза како „Чарлиеви ангели“

За една од најпознатите пејачки на Балканот, Хрватката Северина Којиќ и официјално започна летото.

Таа денеска на својот профил на Инстаграм сподели фотографии на кои позира во бело и доста интересно бикини.

Друштво на фотографиите и прават и две нејзини блиски пријателки, но мора да се признае дека сите погледи се сепак вперени во познатата пејачка.

Северина и ова лето покажа совршена линија на која може да подзавидат многу нејзини колешки.

Погледнете ги фотките:

 

Коронавирус