понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 87
home Познати

(ФОТО) Секси Кинси не мирува и денес, повторно го „запали“ интернетот

(ФОТО) Секси Кинси не мирува и денес, повторно го „запали“ интернетот

Атрактивната Кинси Волански која стана познато по упадот на теренот за време на финалето до Лигата на шампионите помеѓу Ливерпул и Тотенхем, деновиве е повторно актуелно.

Имено, таа „жари и пали“ на социјалните мрежи, поточно на Инстаграм. По споменатиот настан Кинси доби голем број на фанови и следачи кои очигледно не сака да ги разочара, па често споделува разголени фотоградии.

 

View this post on Instagram

 

Not a bad place to be stuck ??

A post shared by Kinsey (@kinsey) on

Откако пред неколку дена позираше потполно гола, сега објави фотка од „изолација“, но на плажа и тоа во време кога светот е силно погоден од пандемијата на Корона вирусот.

Коронавирус