четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: „Секогаш заедно, засекогаш во нашите срца“ – Ванеса Брајант со трогателно сеќавање на последниот Божиќ со Коби и Џиана

ФОТО: „Секогаш заедно, засекогаш во нашите срца“ – Ванеса Брајант со трогателно сеќавање на последниот Божиќ со Коби и Џиана

Ванеса Брајант сподели трогателно враќање на Божиќ со нејзиниот покоен сопруг Коби Брајант и ќерката Џиана Брајант, кои и двајцата трагично загинаа во хеликоптерска несреќа оваа година на 26 јануари во Калифорнија.

„Секогаш заедно, … засекогаш во нашите срца“, напиша 38-годишната Ванеса заедно со емоџи со срце за сликата – што ќе беше нивниот последен Божиќ заедно како семејство. Во црно-белиот семеен портрет се и ќерките Наталија (17), Бјанка и едногодишната Капри, кои позираат покрај новогодишната елка.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vanessa Bryant 🦋 (@vanessabryant)

 

Qatar 2022