недела, 25. октомври 2020. Вести денес: 62
home Познати

Фото: Сека ги покажа своите облини во црвен костим за капење

Фото: Сека ги покажа своите облини во црвен костим за капење

Во последните месеци таа најмногу време поминува во нејзиниот дом.

Сека Алексиќ уште еднаш ги покажа бујните облини, таа позираше во костим за капење. Пејачката последниве месеци најмногу е во својот дом, а бидејќи во дворот има базен, токму тамо најмногу сака да ужива со синовите и мажот.

Овој пат, Сека во дворот на нејзината куќа позираше во едноделен костим за капење, што предизвика лавина коментари на сметка на нејзиниот изглед.

Фановите и порачаа дека изгледа многу провокативно.

Коронавирус