понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 161
home Познати

ФОТО: Сека денес е згодна убавица, а некогаш имаше многу вишок килограми

ФОТО: Сека денес е згодна убавица, а некогаш имаше многу вишок килограми

Сека Алексиќ денес важи за една од најзгодните пејачки во регионот, но не изгледаше така пред десет години.

Сега со напорните тренинзи е вистинска убавица, но во минатото пејачката имаше огромен број на вишок килограми.

Најнови вести

Коронавирус