петок, 16. април 2021. Вести денес: 67
home Познати

ФОТО: Се вери Маријан Стојаноски

ФОТО: Се вери Маријан Стојаноски

Пејачот Маријан Стојаноски се вери со својата избраничка Наташа, а убавата вест ја споделија и на социјалната мрежа Фејсбук.

Инаку, Маријан Стојаноски до сега приватниот живот го чуваше подалеку од очите на јавноста, но веста за неговата веридба веднаш се прошири на социјалните мрежи.

Искрени честитки од редакцијата на Курир.

Коронавирус