петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 114
home Познати

ФОТО: Се сврши поранешното момче на Александра Пријовиќ

ФОТО: Се сврши поранешното момче на Александра Пријовиќ

Младиот пејач Љуба Перучица се сврши со својата девојка, водителката Катарина Колозеус.

Имено, пејачот на својот Инстаграм објави фотографија од свршеничкиот прстен, а во описот напиша: „Кажа да“.

Љуба ја изненадил Катарина за роденден, па пред најблиските ја побарал за сопруга. Роденденската прослава и прославата засвршувачката траела до раните утрински часови.

Еве како изгледа прстенот на идната сопруга на пејачот.

Коронавирус