четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Се сврши Александра Пријовиќ и на сите им го покажа скапоцениот прстен

ФОТО: Се сврши Александра Пријовиќ и на сите им го покажа скапоцениот прстен

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ се свршија на денот на вљубените, а пејачката тоа го документираше со фотографија на Инстаграм.

Јавноста само чекаше момент кога Александра и официјално ќе и стане снаа на Лепа Брена, а тоа се случи баш на овој специјален ден кога Филип ја запроси.

Двојката моментално се наоѓа на Флорида, каде Пријовиќ има турнеја, а на своите следбеници на социјалната мрежа им се пофали со прекрасниот свршенички прстен.

Во описот напиша „Кажав „Да“, а со тоа стави точка на моминскиот живот и повеќегодишната врска.

Најнови вести

Коронавирус