недела, 12. јули 2020. Вести денес: 36
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Познати

ФОТО: Се соблече старлетата Станија, крвта во вените „зоврива“

ФОТО: Се соблече старлетата Станија, крвта во вените „зоврива“

Колку и да ветуваше дека сака да стане мајка па затоа веќе нема да се разголува, нема да се соблекува пред камери, нема да прави провокативни фотографии и фосесии, по се изгледа дека старлетата не може да избега од своите опсесии: Јавно да се покаже гола, па макар и до половина!

Парламентарни избори 2020