петок, 4. декември 2020. Вести денес: 49
home Познати

ФОТО: Се соблече поранешната министерка

ФОТО: Се соблече поранешната министерка

Популарната пејачка Едита Арадиновиќ одмора на Тајланд, а не заборава да ги почести обожавателите и следбениците на Инстаграм со секси фотографии. Поранешната членка на групата „Министарке“ позираше во црвено бикини кое ја истакна нејзината совршена фигура на телото.

– Среќна фотка, напиша Едита во описот на фотографијата, а она што на сите им го привлече вниманието е нејзината тетоважа на внатрешната страна на раката на која пишува 00:08.

Голем број обожаватели ја прашаа какво значење има нејзината тетоважа, а прашањето беше надополнето со комплименти за нејзиниот изглед.

Коронавирус