среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Се разголеа Саша Ковачевиќ и неговата девојка

ФОТО: Се разголеа Саша Ковачевиќ и неговата девојка

Еден од најпосакуваните ергени на Балканот и познат пејач, Саша Ковачевиќ заедно со неговата девојка Зорана Тасовац се разголеа.

На фотографијата која ја објави пејачот се гледа дека и двајцата се во одлична форма и дека се многу заљубени.

Тој под сликата напиша „Za ovu kilazu stvarno nisam spreman“, за што се работи погледнете на фотографијата.

 

 

View this post on Instagram

 

Za ovu kilazu stvarno nisam spreman ???❤ #cole

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

Коронавирус