петок, 5. март 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Се разголе македонската пејачка- покажа како изгледа во бикини, а и се наѕира и стомакот

ФОТО: Се разголе македонската пејачка- покажа како изгледа во бикини, а и се наѕира и стомакот

Убавата македонска пејачка Симона Поповска, покажа како изгледа во бикини.

Поповска во кратките приказни на „Инстаграм“ сподели фотографија од костим во капење каде наѕираат нејзините стомачни.

Инаку Симона е дипломирана докторка на која музиката и е во втор план бидејќи професионално и се посветува на докторската кариера.

Најнови вести

Коронавирус