четврток, 21. јануари 2021. Вести денес: 96
home Познати

ФОТО: Се породи поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ

ФОТО: Се породи поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ

Поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ и водителката на временска прогноза, Ксенија Бујишиќ се породи и на свет ја донесе ќерката Лора.

Ксенија пред неколку дена на својот „Инстаграм“ објави фоторафија каде што позира со трудничкото стомаче.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Ksenija Bujisic (@bujisic.ksenija) on

Најнови вести

Коронавирус