среда, 15. јули 2020. Вести денес: 255
ИЗБОРИ 2020

ДИК СО НОВИ БРОЈКИ: Еве колкава е излезеноста до 19 часот во Македонија

home Познати

ФОТО: Се породи поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ

ФОТО: Се породи поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ

Поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ и водителката на временска прогноза, Ксенија Бујишиќ се породи и на свет ја донесе ќерката Лора.

Ксенија пред неколку дена на својот „Инстаграм“ објави фоторафија каде што позира со трудничкото стомаче.

 

View this post on Instagram

 

🌷

A post shared by Ksenija Bujisic (@bujisic.ksenija) on