четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 101
МЕГА БОМБА

АУДИО: Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“

home Познати

ФОТО: Се појавија први фотографии, ќерката на Арнолд Шварценегер е бремена

ФОТО: Се појавија први фотографии, ќерката на Арнолд Шварценегер е бремена

Ќерката на познатиот австриско-американски глумец Арнолд Шварценегер, Кетрин е бремена.

Како што објави „Бекгрид“, папараци ја фатиле како го шета своето куче низ соседството во Брентвуд, Калифорнија, САД, па на сликите се гледа и нејзиното трудничко стомаче.

Кетрин Шварценегер, инаку, писателка за деца, е омажена со холивудскиот актер Крис Прат. Се венчаа лани во јуни.

Првите информации дека таа можеби е бремена, се појавија минатиот месец.

Парламентарни избори 2020