среда, 15. јули 2020. Вести денес: 253
ИЗБОРИ 2020

ДИК СО НОВИ БРОЈКИ: Еве колкава е излезеноста до 19 часот во Македонија

home Познати

ФОТО: Се појави со лустер на себе- Пејачката сега стави чудо на главата

ФОТО: Се појави со лустер на себе- Пејачката сега стави чудо на главата

Американската пејачка Кејти Пери изненади кога на финале на американско шоу се појави со чудо на главата.

Откако се појави со лустер на себе на Мет галата, сега реши да се појави со нов шокантен стајлинг.