сабота, 24. август 2019. Вести денес: 60
home Познати

ФОТО: Се појави на „Ѕвездите на Гранд“, па се откажа од своето презиме – со новиот изглед ги сруши сите граници

ФОТО: Се појави на „Ѕвездите на Гранд“, па се откажа од своето презиме – со новиот изглед ги сруши сите граници

Ѕвездана Стевановиќ привлече големо внимание од публиката на „Ѕвездите на Гранд“ пред се бидејќи постојано го менува стилот и изгледот, со намера да не ѝ досади на публиката.

Со почетокот на минатата година призна дека се откажала од своето презиме бидејќи не постои ѕвезда која има презиме како нејзиното.

„Не ми се допаѓа моето презиме. Татко ми ќе ме убие ако гледа“, рекла Ѕвездана.

Денес, со бојадисана коса во неон зелена боја, престана да наликува на Лејди Гага, но некако влече на Ники Минаж.

 

View this post on Instagram

 

🤑🤑🤑 @prettylittlething @luxuryprettywigs #zvezdana #neon #neonhair #green #neongreen #greenhair

A post shared by ZVEZDANA (@zvezdanabarbie) on

 

View this post on Instagram

 

🍫 @jomaaa95 @prettylittlething @jadedldn @asos #zvezdana #greenhair #neonhair #red #fashion #style

A post shared by ZVEZDANA (@zvezdanabarbie) on

Неважно, на секој чекор мами погледи си оваа боја на коса.