четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 49
home Познати

ФОТО: Се омажи пејачката Тања Савиќ?

ФОТО: Се омажи пејачката Тања Савиќ?

Пејачката Тања Савиќ преку социјалните мрежи со новата фотографија во невестински фустан ги шокираше нејзините следбеници и обожавтели.

Имено, пејачката објави дека се наоѓа во Бања Лука а во описот на фотографијата напиша: „Венчавка“…

Следеа честитки од нејзините следбеници, но пејачката сепак не откри кој е младоженецот, ниту дали навистина се омажила.

Она што во јавноста познато е дека пејачката била во врска со градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ. Инаку, многумина коментираат дека таа снимала видео запис за својата нова песна, паостанува да се види што е вистината.

Коронавирус