петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 167
home Познати

ФОТО: Се омажи екс сопругата на Чарли Шин, актерот поканет на свадбата

ФОТО: Се омажи екс сопругата на Чарли Шин, актерот поканет на свадбата

Поранешната сопруга на славниот актер Чарли Шин, Дениз Ричардс, повторно стапна на лудиот камен во својата 47 година.

Венчавката била одржана на Малибу, а на истата присуствувале само најблиските членови на семјството и мал круг на пријатели.

Дениз судбоносното „ДА“ го извори со својот партнер, актерот Арон Фајперс, а Чарли бил поканет на прославата.

Тој сепак не се појавил, но на младенците им посакал се најубаво во заедничкиот брачен живот.

За потсетување Чарли и Дениз се венчаа во 2002 година и во брак беа 4 години. Имаат две ќерки Лолу Роуз (13) и Сем (14).