вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 12
home Познати

ФОТО: Саша Ковачевиќ ги прави последните подготовки пред вешерашниот концерт

ФОТО: Саша Ковачевиќ ги прави последните подготовки пред вешерашниот концерт

Српската музичка ѕвезда, Саша Ковачевиќ ги прави последните подготовки пред вечерашниот концер во арената „Борис Трајковски„ во Скопје.

Ковачевиќ вети голем спектакл пред македонската публика и два ипол часовен концерт.

Коронавирус