четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 200
home Познати

ФОТО: Саша Ковачевиќ беше мета на напад, обезбедувањето го вадеше од шопинг центарот

ФОТО: Саша Ковачевиќ беше мета на напад, обезбедувањето го вадеше од шопинг центарот

Српскиот пејач, Саша Ковачевиќ, направи тотален хаос со своето појавување во трговскиот центар „Бинго Сити Центар“ во Тузла.

Фановите толку многу му се израдуваа, така што кога Саша почна да пее настана тотална лудница.

Откако пејачот заврши со својот настап, единствен начин да излезе од шопинг центарот беше со голем борј на обезбедување.

Коронавирус