среда, 7. декември 2022. Вести денес: 64
home Познати

ФОТО: Сара Мејс во бикини го покажа трудничкото стомаче

ФОТО: Сара Мејс во бикини го покажа трудничкото стомаче

Македонската пејачка Сара Мејс и нејзиниот сопруг, водителот Димитар Атанасовски го очекуваат своето прво дете.

Тие во моментов се на одмор на Јонско море, од каде Сара одлучи да изненади со нова фотографија.

Во бикини на плажа, Сара го покажа трудничкото стомаче.

Идната мајка изгледа прекрасно.

Qatar 2022