петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 167
home Познати

ФОТО: Сара Мејс се врати во форма – пејачката покажа како изгледа еден месец по породувањето

ФОТО: Сара Мејс се врати во форма – пејачката покажа како изгледа еден месец по породувањето

Македонската пејачка Сара Мејс пред скоро еден месец се оствари во улогата на мајка, но тоа воошто не ја спречува да им се рати на своите работни обврски.

Пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија со своите ученици кои ги спремала за настап на фестивал, а под истата напиша : „Деца пејачи и деца свирачи, со наставник и наставничка!”

Мора да се признае дека пејачката изгледа одлично!

 

View this post on Instagram

 

Деца пејачи и деца свирачи со наставник и наставничка ????#giffoni2018 #youthfilmfestival

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace_official) on