четврток, 9. февруари 2023. Вести денес: 68
home Познати

ФОТО: Сара Џесика Паркер блесна на црвениот тепих со ќерките близначки

ФОТО: Сара Џесика Паркер блесна на црвениот тепих со ќерките близначки

Ѕвездата на серијата „Сексот и градот“ повторно позираше со наследничките Мерион и Табита во Њујорк.

Актерката Сара Џесика Паркер била една од главните ѕвезди на настанот „Ballet’s Spring Gala“ во Њујорк.

Холивудската актерка имала друштво, со неа се појавија нејзините ќерки близначки кои ретко се појавуваат во јавност.

За оваа прилика, Сара носела бел фустан, додека нејзините близначки биле облечени во фустанчиња со цветни мотиви.

Инаку, Мерион и Табита се родени во јуни во 2009 година од сурогат мајка.