понеделник, 1. август 2022. Вести денес: 65
home Познати

ФОТО: Сања Николиќ без грам шминка во домашна атмосфера- „Си ги носам моите пеги“

ФОТО: Сања Николиќ без грам шминка во домашна атмосфера- „Си ги носам моите пеги“

Поранешната мисица и сегашна сопруга на раперот Марко Слаткаристика, Сања Николиќ објави фотографија на својот Инстаграм профил на која е без грам шминка во домашен амбиент.

Во опис на фотографијата дополни дека денеска е ќе ѝ биде ден за без шминка, но и дека гордо ги носи своите пеги.

Сања е позната по тоа дека го претпочита природниот изглед, а мора да се признае дека изгледа прекрасно.

 

View this post on Instagram

 

#nomakeup #day Wearing my #freckles & @circle.style hoodie ?

A post shared by Sanja Nikolic Marinkovic (@sanjanikolic) on

Коронавирус