вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 110
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Сандра Африка со длабоко деколте и шлиц до папок

ФОТО: Сандра Африка со длабоко деколте и шлиц до папок

Познатата српска пејачка повторно ги провоцира фановите.

Имено Сандра Африка објави провокативна фотографија со длабоко деколте и шлиц до папокот.

Коронавирус