сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Само таа има храброст за ваков фустан

ФОТО: Само таа има храброст за ваков фустан

Ако некоја пејачка има храброст да го облече „најголиот“ фустан тоа е дефинитивно контроверзната Јелена Карлеуша.

Атрактивната српска пејачка со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија на позира во бел фустан, но со огромно деколте кое ѝ ги открива бујните гради.

Се разбира, за кратко време доби илјадници „лајкови“ и стотици позитивни коментари од нејзината армија машки обожаватели.

Погледнете:

Коронавирус