сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 68
home Познати

ФОТО: Само што не се породила- Тамара е секси мама во црни гаќички и блуза

ФОТО: Само што не се породила- Тамара е секси мама во црни гаќички и блуза

Пејачката Тамара Тодевска и нејзиниот сопруг го очекуваат нивното второ дете, за кое соопштија дека е момче и ќе се вика Дарен.

Тамара одбројува денови до породувањето, а сега одлучи да сподели и како изгледа при крајот на нејзината бременост.

На фотографијата, македонската музичка ѕвезда позира во црна долна облека и ролка, погледнете.

Коронавирус