вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 199
home Познати

ФОТО: „Сакаш срце да ме удри“ – Лидија позираше во бикини, на 58 години има тело какво секој посакува

ФОТО: „Сакаш срце да ме удри“ – Лидија позираше во бикини, на 58 години има тело какво секој посакува

Актерката Лидија Вукичевиќ е позната како некој кој води сметка за својот изглед, а на 58. години изгледа феноменално.

 

View this post on Instagram

 

E ovo je tipično plažno poziranje?????ali radim sve što volim????????????

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Српската актерка позираше во костим за капење, потемнета и намачкана со масло, а мажите веднаш ѝ оставија коментари под фотографијата на Инстаграм:

„Сакаш срце да ме удри“, гласи само еден од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

?????????

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on

Најнови вести

Локални избори 2021